The Lovers | Stories

Co się dzieje w Waszym związku? Czy w pędzie i zawirowaniach dnia codziennego zapomnieliście o sobie? Czy zapomnieliście o dawaniu sobie radości i okazywaniu uczuć?
A może nudzi was już monotonia w waszym łóżku? Nie macie śmiałości, by zaproponować partnerowi coś nowego, coś innego ? 

 

Tu przychodzi z pomocą gra The Lovers- Stories. Opisuję tu pierwszą część z tej serii. Ta część stanowi wprowadzenie do bardziej odważnych zabaw w sypialni prezentowanych w kolejnych częściach, które wyszły jak na razie tylko w wersji angielskiej.  Gra wymaga jednak pewnego doświadczenia intymnego partnerów. Nie rekomendowałabym jej kompletnym nowicjuszom, którzy stawiają swoje pierwsze łóżkowe kroki.

the lovers stories
the lovers stories

W małym białym pudełku znajdziemy dwie talie kart dla partnerów. Karty te są powiązane pomiędzy sobą. I tak karta nr 1 z talii kobiety jest zależna od karty nr 1 talii mężczyzny, 2 od 2 , itd. Oprawa graficzna kart rozpala zmysły. Czarno-białe ilustracje zachęcają do dawania sobie czułości. Oprócz grafiki występują tam historie proponowane do odegrania, które możecie modyfikować po swojemu. I tu właśnie zaczyna się cała zabawa. Musimy się odpowiednio przygotować. Czasu mamy ile nam potrzeba – dzień, tydzień lub dłużej. Warto zadbać o właściwy nastrój. Nie będę tu pisała co musimy zrobić, to popsułoby całą zabawę 😉 Możecie za to być pewni, że zadania są na prawdę bardzo zmysłowe.

Nie ma oczywiście obowiązku sztywnego stosowania się do proponowanych scenek, należy się upewnić , że obie strony akceptują wybrany scenariusz. Całość zapewni Wam dobrą erotyczną zabawę na długi czas.

the lovers stories

Warto zaznaczyć , że w instrukcji nie jest dokładnie opisane, jak wybierać karty z historiami. Jest tam tylko mowa o losowaniu kart, należy jednak dodać że po losowaniu z jednej tali należy z drugiej dobrać kartę o tym samym numerze. Dopiero taka para tworzy pełną historię. Kolejność kart nie wskazuje poziomu zaawansowania potrzebnego do odegrania scenki. Można więc je wybierać dowolnie. Tekst na kartach jest napisany drobnym drukiem.

Należy podkreślić , ze samo  rozmyślanie o możliwych scenariuszach może przyprawić o gęsią skórkę ;-). Gra stwarza możliwość odkrywania fantazji partnera i sprawiania mu przyjemności w nowych okolicznościach. Lepiej go poznać, częściej myśleć o jego potrzebach, co może wzmocnić Wasz związek. Ponieważ odgrywanie scenek wymaga wzajemnej zgody na proponowane warunki, stymuluje do pogłębionych rozmów na tematy intymne. Może to być początkiem wspólnego fantazjowania i odkrywania swoich upodobań w różnych obszarach.
Taka praktyka wprowadzona do codzienności może wytyczyć waszą wspólną historię
w kierunkach przekraczających samą grę i rozwinąć waszą otwartość na świat.

~Ania

The Lovers | Stories

the lovers stories

Chcesz z nami zagrać?

  • Lubisz gry planszowe lub chcesz je poznać?
  • Szukasz miejsca gdzie mógłbyś zagrać?
  • Chcesz poznać innych pasjonatów planszówek?
  • Nie lubisz czytać instrukcji i chcesz żeby ktoś wytłumaczył Ci zasady?
  • Chcesz bezpłatnie skorzystać z ogromnej biblioteki gier planszowych i poznawać nowości wydawnicze?
  • Chcesz wziąć udział w turniejach z nagrodami?
 
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na jedno z tych pytań to zapraszamy na nasze spotkania! Przyjdź i zagraj z nami.
spotkania-z-grami-kwiecien-2024

podoba ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.