planszówki warszawa

Strefa Gier w Galerii Młociny

Gotowi odłączyć się nieco od prądu? W takim razie niedziela z grami planszowymi przypadnie Wam do gustu!
Nie od dziś wiadomo, że planszówki rozwijają więzi międzyludzkie, wyobraźnię, logiczne myślenie, a – co najważniejsze – dają solidną dawkę dobrej zabawy!
Zapraszamy Was 12 września na Młociny, na poziom 2 przy Hali Hutnik. Właśnie tego dnia Galeria wypełni się planszówkami i licznymi atrakcjami.
Do Waszej dyspozycji oddamy wypożyczalnię gier z najróżniejszymi tytułami. Będziecie mogli wziąć udział w turniejach z nagrodami, a także zobaczyć prezentację wydawniczych nowości. O wszystko zatroszczą się doświadczeni animatorzy, którzy zagwarantują Wam świetnie spędzony dzień.
niedziela z planszówkami

Planszówki w Break 147 Zamieniecka

Planszówki w Break 147 na ulicy Zamienieckiej 80 odbywają się w każdy wtorek od 18:00 do 22:00. Klub znajduje się na drugim piętrze Centrum Handlowego Szembeka.  Mamy tam oddzielną salę na 60 miejsc.
 
Spotkania z przewagą gier dla graczy zaawansowanych. 

Planszówki w Break 147 Nowogrodzka

Planszówki w Break 147 na ulicy Nowogrodzkiej 84/86 odbywają się w każdą środę od godziny 18:00

W klubie mamy wydzielone miejsce na antresoli. 

planszówki w break 147
planszówki w la lucy

Planszówki w La Lucy

Planszówki w La Lucy odbywają się w kawiarni na ulicy Pereca 11 co drugi czwartek. Spotkania zaczynają się o godz. 18:00 i kończą się o 22:00. 
 
W tym miesiącu możecie z nami zagrać 2 września, 16 września oraz 30 września.  

Turniej w Ostium

Zapraszamy na turniej w Ostium. Turniej odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań z grami planszowymi, które w Break 147 na Nowogrodzkiej odbywają się w każdą środę.
 
 
UWAGA!
Turniej odbędzie się przy minimalnej liczbie 8 osób. Do turnieju zapisujemy maksymalnie 16 osób, kolejne 4 wpisujemy na listę rezerwowych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres info@fanigier.net lub bezpośrednio w wiadomości do strony na facebooku. Można się także zapisać bezpośrednio przed jeśli będą wolne miejsca.
Zasady możecie poznać na wcześniejszych naszych spotkaniach.