Współpraca


Atomic Blocks

Czym jest grupa Fani Gier?

Jesteśmy grupą miłośników gier planszowych, która działa od połowy 2014 roku. Dotychczas zorganizowaliśmy prawie 300 wydarzeń skupiającej się wokół tematyki gier, skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, dorosłych jak i starszego pokolenia. Uczestniczymy w spotkaniach i konwentach tematycznych, odwiedzamy ciekawe miejsca, które promują lub chcą promować gry planszowe. Organizujemy spotkania w szkołach, kawiarniach, klubach, domach kultury. Piszemy relacje z wydarzeń, w których bierzemy udział, a także recenzujemy gry. Wspieramy działania innych grup lub wydawców. Podczas naszych spotkań koncentrujemy się przede wszystkim na osobach, które… nie znają gier planszowych. Robimy wszystko aby pokazać im jak wiele wartości mają planszówki i jak wiele emocji potrafią dostarczyć. Wybieramy takie gry, które mogą to zagwarantować. Oczywiście pamiętamy o tych, których ta pasja wciągnęła na tyle, że poszukują gier o zaawansowanej złożoności, innej mechanice czy formie. Poprzez wspólne spotkania dbamy o możliwości rozwoju, kreujemy właściwe postawy oraz korzyści płynące z otwarcia się na świat i innych ludzi.

Zdobyliśmy doświadczenie we wspólnym działaniu ze szkołami, ośrodkami kultury czy gminami. Współpracujemy z największymi wydawnictwami promując nie tylko same gry planszowe ale przede wszystkim wartości jakie one przekazują. Grupa Fani Gier funkcjonuje i podejmuje nowe wyzwania dzięki pracy i zaangażowaniu jej członków, sympatyków oraz innych grup. Szczególną pomoc i wsparcie, bez których nie bylibyśmy w stanie zrealizować naszych przedsięwzięć, otrzymujemy od wydawnictw:

zielona-sowa
FoxGames
gry kooperacyjne
Hippocampus gry

Polecane przez nas serwisy planszówkowe

  • Edytuj

Co nas wyróżnia?

W swojej ofercie umożliwiamy dostęp do najlepszych gier planszowych, które oczywiście dostarczamy na miejsce wydarzenia. Możemy pochwalić świetnie tłumaczącymi, doświadczonymi animatorami, którzy odpowiednim podejściem do danej grupy wiekowej sprawią, że takie wydarzenie stanie się niezapomniane. Ponadto dysponujemy specjalnie przez nas przygotowanymi grami wielkoformatowymi stworzonymi, tak aby spotkanie mogło się odbyć także na zewnątrz.

Miejsca i firmy w których organizowaliśmy wydarzenia:

Bielański Ośrodek Kultury

 

Zainteresowany współpracą?

Aby podnieść atrakcyjność naszych spotkań, stale szukamy firm, które podejmą z nami współpracę. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Prosimy pisać na info@fanigier.net

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i uwagi. Zachęcamy także do zerknięcia na nasz profil na facebooku, gdzie na bieżąco można śledzić nasze działania i dołączać do organizowanych przez nas wydarzeń