8 stycznia 2016 roku odwiedziliśmy Politechnikę Warszawską, gdzie Wydziałowa Rada Samorządu Inżynierii Lądowej zorganizowała wraz z kołem gier planszowych K! Respublica otwarty konwent planszówkowy. Spotkanie było dostępne dla wszystkich, ale naturalnie zdecydowanie przeważali studenci ;). Jako współorganizatorzy imprezy aktywnie włączyliśmy się w wydarzenie dołączając do biblioteczki grupy K!Respublica kilkadziesiąt naszych gier – tytuły głównie dla graczy początkujących.

Wydarzenie trwało od 17 do 21:30 i zgromadziło w sumie około 300 osób! Żeby pomieścić tak dużą liczbę uczestników stopniowo otwierane były kolejne pomieszczenia. Dodatkową atrakcją była możliwość wygrania kilku gier biorąc udział w loterii. Koszt uczestnictwa? – złotówka. Oficjalne losowanie i wręczenie nagród odbyło się na zakończenie wydarzenia.

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Politechnika”]

Na koniec kilka słów od organizatorów: Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, gratulujemy zwycięzcom turnieju i loterii. Wszyscy świetnie się bawiliśmy!  Zainteresowanie wydarzeniem pozytywnie nas zaskoczyło, dlatego też już niebawem znów zobaczymy się na Lądówkowych Planszówkach… ( tym razem załatwimy chyba dwa piętra 😉 ) Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.