planszowe gram prix

Najlepsza Gra Planszowa

1 – Everdell – J. A. Wilson (Rebel)
2 – Spirit Island – R. E. Reuss (Lacerta)
3 – Azul Letni Pawilon – M. Kiesling (Lacerta)
4 – Cthulhu: Death May Die – R. Daviau, E. M. Lang (Portal Games)
5 – Zaginiona Wyspa Arnak – E. Min (Rebel)

everdell

Najlepsze Rozszerzenie

1 – Brzdęk! Ekspedycje: Świątynia małpich królów – T. McKnight (Lucrum Games)
2 – Na Skrzydłach: Ptaki Oceanii – E. Hargrave (Rebel)
3 – Viticulture: Toskania – J. Stegmaier, A. Stone, M. M. Pedersen (Phalanx)
4 – Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie: Cieniste Ścieżki – N. I. Hajek, G. Holdinghaus (Rebel)
5 – Nemesis: Karnomorfy – P. Samborski (Rebel)

brzdek-ekspedycje

Najlepsza Gra Dwuosobowa

1 – Terrors of London – B. Pye (Portal Games)
2 – Watergate – M. Cramer (Lucy Duck Games)
3 – Nieustraszeni: Normandia – T. Benjamin, D. Thompson (Ogry Games)
4 – Paryż Miasto Świateł – J. A. A. Acebo (Lacerta)
5 – 878 Wikingowie: Inwazja na Anglię – B. Beckett, D. Kimmel, J. Stahl (Ogry Games)

terrors-of_london

Najlepsza Gra z Klimatem

1 – Cthulhu: Death May Die – R. Daviau, E. M. Lang
2 – Spirit Island – R. E. Reuss 
3 – Zaginiona Wyspa Arnak – E. Min
4 – Terrors of London – B. Pye
5 – Detektyw: Sezon Pierwszy – I. Trzewiczek, M. Trzewiczek, W. Spyra

cthulu-death-my-die

Najlepsza Gra dla Dzieci

1 – Zombie Kidz: Ewolucja – A. Lobet (Fox Games)
2 – Draftozaur – A. Bauza, C. Lebrat, L. Maublanc, T. Rivière (Nasza Księgarnia)
3 – Little Town – S. Taguchi, A. Taguchi (Portal Games)
4 – Wyspa Przygód – M. Palm, L. Zach (Portal Games)
5 – Talisman: Legendarne opowieści – M. Palm, L. Zach (Galakta)

zombie-kidz

Najlepsza Gra Polskiego Autora

1 – Palec Boży – P. Stobiecki, J. Truchanowicz, Ł. Włodarczyk (Fox Games)
2 – Detektyw: Sezon Pierwszy – I. Trzewiczek, M. Trzewiczek, W. Spyra (Portal Games)
3 – Kroniki Zbrodni: 1400 – D. Cicurel, W. Grajkowski (Lucky Duck Games)
4 – Dwergar – J. Madejski (Granna)
5 – Solar City – V. Kijowska, M. Ropka (Iuvi Games)

palec-bozy

Najlepsza Gra Imprezowa

1 – Dylemat Wagonika – S. Houser (Rebel)
2 – Sushi Roll – P. Walker-Harding (Rebel)
3 – Paranormalni Detektywi – S. Maliński, A. Orzechowski, M. Łączyński (Lucky Duck Games)
4 – 7 słów – G. Hova (Fox Games)
5 – 5 Sekund Podróże – P. Kortas, A. Bukowski, S. Goyke, J. Tomaszewicz, B. Odorowicz (Trefl)

dylemat-wagonika

Najlepsza Gra Solo

1 – Spirit Island – R. E. Reuss (Lacerta)
2 – Zaginiona Wyspa Arnak – E. Min (Rebel)
3 – Neuroshima: Last Aurora – M. Chiabotto (Portal Games)
4 – Detektyw: Sezon Pierwszy – I. Trzewiczek, M. Trzewiczek, W. Spyra (Portal Games)
5 – Barrage – T. Battista, S. Luciani (Portal Games)
spirit-island

Najlepsza Gra Rodzinna

1 – Everdell – J. A. Wilson (Rebel)
2 – Azul Letni Pawilon – M. Kiesling (Lacerta)
3 – Calico – K. Russ (Lucky Duck Games)
4 – Palec Boży – P. Stobiecki, J. Truchanowicz, Ł. Włodarczyk (Fox Games)
5 – Draftozaur – A. Bauza, C. Lebrat, L. Maublanc, T. Rivière (Nasza Księgarnia)

everdell

Najlepsza Oprawa Graficzna

1 – Everdell – J. A. Wilson (Rebel)
2 – Cthulhu: Death May Die – R. Daviau, E. M. Lang (Portal Games)
3 – Terrors of London – B. Pye (Portal Games)
4 – Calico – K. Russ (Lucky Duck Games)
5 – Baśniowy Bór – T. Eisner (Cube)

everdell

Crowdfunding

1 – Nemesis Lockdown – (Awaken Realms) 
2 – Frostpunk – (Glass Cannon Unplugged) 
3 – Nanaki – (Cloud Games) 
4 – Tortuga 2199 – (Phalanx)
5 – Chronicles of Crime – (Lucky Duck Games)

nemesis-lockddawn

Najlepsze Wydawnictwo

1 – Portal Games 
2 – Rebel
3 – Galakta 
4 – Lacerta
5 – Phalanx

Najlepsza Inicjatywa Planszówkowa

1 – Portalcon 
2 – Dzień Gier Planszowych
3 – Konkurs Planszowa Gra Roku
4 – Planszówki w Spodku
5 – Poczta Planszówkowa

portalcon

Najlepszy Sklep Internetowy

1 – ALEPlanszówki 
2 – 3Trolle 
3 – DragonEye 
4 – Mepel
5 – AM76

aleplanszowki

Najlepszy Blog/Serwis Planszówkowy

1 – Planszówki we dwoje
2 – Angry Board Gamer
3 – Games Fanatic
4 – Gry planszowe Łukasza i Pauliny

5 – Dama Gier

planszowki_we_dwoje

Najlepszy Podcast Planszówkowy

1 – Gradanie
2 – 2Pionki
3 – ZnadPlanszy: Pełną parą
4 – PodCast PoGraMy
5 – Umie w Gry
gradanie

Najlepszy Vlog Planszówkowy

1 – ON TABLE Gry Planszowe
2 – Game Troll TV
3 – Gambit TV
4 – Gry planszowe u Wookiego

5 – Geek Factor

ontable

Najlepsze Social Media Planszówkowe

1 – Planszowe newsy
2 – Board News
3 – BoardgamePanda
4 – Granie z dziećmi – rodzinne gry planszowe
5 – Planszowe Suchary
planszowe-newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.