Kolejny turniej w Groolach! Po turniejach Haru Ichiban, Sabotażyście i Królestwie w budowie tym razem organizujemy turniej w Santiago, który odbędzie się w środę 19 października 2016 o godzinie 19:00 w lokalu Groole (ul. Erazma Ciołka 11)

01297_096_03

W grze Santiago gracze wcielają się w plantatorów uprawiających banany, arbuzy, paprykę, winogrona i kokosy. Nic jednak nie urośnie bez wody. Nawadnianie plantacji nie będzie takie łatwe, ponieważ każdy gracz stara się doprowadzać wodę wyłącznie do swoich pól. Powiększaj swoje plantacje, nawadniaj je i odcinaj przeciwników od wody!

Na eliminacje można zapisywać się poprzez wysłanie nam wiadomości info@fanigier.net oraz wysyłając nam wiadomość na naszym facebooku.  W turnieju może wystartować maksymalnie 16 osób. Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń, jeśli w dniu turnieju osoba zapisana nie pojawi się o wyznaczonej godzinie – na jej miejsce wchodzą osoby z listy rezerwowej.

Nie znacie gry, a chcecie wziąć udział w turnieju? Zapraszamy w środę 12 października na nasze cykliczne spotkania do Grooli gdzie jesteśmy od 18 do 22  – będziemy tłumaczyć zasady gry ( czego nie będziemy robić w dniu turnieju 😉 )

Uwaga! Wygrana to dopiero początek… Najlepsza osoba będzie miała prawo do gry w wielkim finale, który odbędzie się 20 listopada w Gdańsku! A tam nagrodą główną będzie 2000 PLN.

Zapraszam do zapoznania się z pełnym Regulaminem.

Sponsorem nagród w turnieju jest wydawnictwo Trefl.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.