Zapraszamy do udziału w eliminacjach do Mistrzostw Polski w ICECOOL. W związku z odwołaniem turnieju w pierwotnym terminie, informujemy, że turniej odbędzie się 19 sierpnia.

Turniej odbędzie się 19 sierpnia w Localu na Mokotowie (Sandomierska 13) o godzinie 19:00. Prosimy o przybycie najpóźniej do 18:30. 

Zgłoszenia na turniej:  wystarczy wysłać maila na info@fanigier.net w temacie wpisując “ICECOOL“. Zapisy trwają do 18 sierpnia. Potem można się ewentualnie dopisać na miejscu.

turniej icecool

Od marca do sierpnia w całej Polsce będą się odbywały eliminacje. Zwycięzcy poszczególnych turniejów będą zaproszeni na ogólnopolski finał, który odbędzie się jesienią 2018 roku. Podczas niego zostanie wyłoniona jedna osoba, która pojedzie na światowy finał – odbędzie się on w dniach 24-25 listopada 2018 w stolicy Łotwy, Rydze.

Główną nagrodą w turnieju, którą otrzyma zwycięzca światowego finału, jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w lodowym hotelu w Skandynawii. Dodatkowo zwycięzcy wszystkich eliminacji lokalnych otrzymają pamiątkowe statuetki i specjalne zestawy kart.

Zbliża się przerwa obiadowa. Młode pingwiny nie mogą się już doczekać, kiedy wypełnią brzuchy smakowitymi rybami. Jednak kilka urwisów postanawia szybciej wymknąć się z lekcji i skraść dla siebie najlepsze kąski. Niestety zapomnieli, że po korytarzu kręci się woźny, który na pewno spróbuje pokrzyżować ich plany!

turniej icecool

IceCool to nowoczesna, wciągająca gra angażująca całą rodzinę. Uczestnicy poruszają pionkami pingwinów jedynie za pomocą pstrykania – im celniej to zrobią, tym lepiej. Podczas gdy jeden z graczy pełni rolę goniącego, pozostali muszą jak najszybciej zebrać ryby w swoim kolorze, ślizgając się między pomieszczeniami. Gdy już nauczymy się, jak wprawiać pingwiny w ruch, mamy nieskończone możliwości doskonalenia swoich umiejętności: możemy ćwiczyć celność, wysokie skoki i inne sztuczki, które zwiększą nasze szanse na zwycięstwo. Gra jest szybka, prosta, wciągająca, a ponadto angażuje uczestników ruchowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.