trojka2

PLANY NA 2016 Emotikon smile

Rok 2015 mamy już za sobą. O tym jak wyglądał z naszej perspektywy, w co i z kim graliśmy, jakie miejsca odwiedziliśmy możecie przeczytać w oddzielnym poście (https://www.facebook.com/fanigier.net/posts/1633228976940743). Tymczasem wkroczyliśmy w 2016. Jaki będzie? Co nas czeka? Jakie mam plany i oczekiwania? Na pewno będziemy działać bardziej intensywnie: odwiedzać różne ciekawe miejsca związane z tematyką planszówek, uczestniczyć w spotkaniach miłośników gier planszowych, wspierać inne grupy planszówkowe oraz twórców gier planszowych. Nie przestajemy odwiedzać szkół, gimnazjów i ośrodków kultury – gry planszowe są świetnym narzędziem do nauki różnych przedmiotów, a jednocześnie dostarczają mnóstwa radości i emocji. Już za chwilę uruchomimy stronę internetową na której pojawią się nie tylko relacje z naszych spotkań ale także recenzje gier. A wtedy pojawi się też więcej konkursów, w których nagrodami będą oczywiście gry planszowe.

Oto nasze plany na najbliższe miesiące:

• ORGANIZACJA SPOTKAŃ: Nadal będziecie mogli z nami pograć w środy w Groole na Willowej 9 (od 18 do 22). Cykliczne spotkania zaczynamy od 13 stycznia. Oprócz tego zapraszamy do Kabuki Fusion koktajl baru na Wilanowiehttps://www.facebook.com/events/1495857947388059/. W marcu (prawdopodobnie pierwszy lub drugi tydzień) organizujemy w klubie Odessa czwartą edycję Festiwalu Gier Planszowych.

• WSPARCIE Zamierzamy odwiedzać inne wydarzenia, których motywem przewodnim są gry planszowe. Już w najbliższy piątek odwiedzamy Politechnikę Warszawską organizowaną przez Wydziałową Radę Samorządu Inżynierii Lądowej gdzie od 17 do 21:30 odbędzie się Wieczór gier planszowych (https://www.facebook.com/events/1709955505902892/). Kolejną wielką imprezą, którą odwiedzimy w styczniu jest II Wielki Bój Planszówkowyhttps://www.facebook.com/events/713242362110160/, który odbędzie się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach (16-17 stycznia). Trzymamy kciuki za ciekawe projekty gier i cieszymy się, że jest coraz więcej osób realizujących swoje marzenia. Dodam osobistą opinię, że te się spełniają Emotikon wink

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.