trojka2

PLANY NA 2016 Emotikon smile

Rok 2015 mamy już za sobą. O tym jak wyglądał z naszej perspektywy, w co i z kim graliśmy, jakie miejsca odwiedziliśmy możecie przeczytać w oddzielnym poście (https://www.facebook.com/fanigier.net/posts/1633228976940743). Tymczasem wkroczyliśmy w 2016. Jaki będzie? Co nas czeka? Jakie mam plany i oczekiwania? Na pewno będziemy działać bardziej intensywnie: odwiedzać różne ciekawe miejsca związane z tematyką planszówek, uczestniczyć w spotkaniach miłośników gier planszowych, wspierać inne grupy planszówkowe oraz twórców gier planszowych. Nie przestajemy odwiedzać szkół, gimnazjów i ośrodków kultury – gry planszowe są świetnym narzędziem do nauki różnych przedmiotów, a jednocześnie dostarczają mnóstwa radości i emocji. Już za chwilę uruchomimy stronę internetową na której pojawią się nie tylko relacje z naszych spotkań ale także recenzje gier. A wtedy pojawi się też więcej konkursów, w których nagrodami będą oczywiście gry planszowe.

Oto nasze plany na najbliższe miesiące:

• ORGANIZACJA SPOTKAŃ: Nadal będziecie mogli z nami pograć w środy w Groole na Willowej 9 (od 18 do 22). Cykliczne spotkania zaczynamy od 13 stycznia. Oprócz tego zapraszamy do Kabuki Fusion koktajl baru na Wilanowiehttps://www.facebook.com/events/1495857947388059/. W marcu (prawdopodobnie pierwszy lub drugi tydzień) organizujemy w klubie Odessa czwartą edycję Festiwalu Gier Planszowych.

• WSPARCIE Zamierzamy odwiedzać inne wydarzenia, których motywem przewodnim są gry planszowe. Już w najbliższy piątek odwiedzamy Politechnikę Warszawską organizowaną przez Wydziałową Radę Samorządu Inżynierii Lądowej gdzie od 17 do 21:30 odbędzie się Wieczór gier planszowych (https://www.facebook.com/events/1709955505902892/). Kolejną wielką imprezą, którą odwiedzimy w styczniu jest II Wielki Bój Planszówkowyhttps://www.facebook.com/events/713242362110160/, który odbędzie się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach (16-17 stycznia). Trzymamy kciuki za ciekawe projekty gier i cieszymy się, że jest coraz więcej osób realizujących swoje marzenia. Dodam osobistą opinię, że te się spełniają Emotikon wink

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.