Podczas zimowych ferii 2016 aktywnie odwiedzaliśmy szkoły i gimnazja na terenie podwarszawskiej gminy Czosnów. Możecie o tym przeczytać tutaj. Ukoronowaniem całego przedsięwzięcia był Rodzinny Festiwal Gier Planszowych, który odbył się 5.02.2016 na dużej sali Biblioteki Publicznej w Czosnowie. Dzięki pani Ani Maliszewskiej (kierownik biblioteki) udało się nagłośnić przedsięwzięcie. Wydrukowane a następnie rozwiezione zostały plakaty do szkół. Informacja o festiwalu pojawiła się także w lokalnej prasie. W organizację włączył się też Urząd Gminy oraz Stowarzyszenie Między Wisłą i Kampinosem. Wydarzeniu patronowały także wydawnictwa: G3, Granna, Egmont oraz Rebel.

rodzinny_festiwal

Festiwal rozpoczął się w piątek o godzinie 16 i trwał aż do 20. Organizatorzy, zwłaszcza członkowie LGD Kampinos postarali się aby każdy uczestnik wyszedł zadowolony. Dla każdej przybyłej rodziny zapewnione były gry planszowe oraz gadżety. Świetna inicjatywa.

My natomiast zadbaliśmy o atmosferę. Tłumaczyliśmy zasady, sugerowaliśmy gry. Czasem pomagaliśmy przy jakiejś rozgrywce 😉 Dziękujemy wszystkim przybyłym i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu za jakiś czas 🙂 Na początku spotkania zawitał do nas dziennikarz Gońca Lokalnego. Poniżej prezentujemy relację Jakuba Janika, oraz galerię zdjęć:

 

artykuł

DSC_7285 DSC_7288 DSC_7289 DSC_7292 DSC_7293 DSC_7294 DSC_7295 DSC_7296 DSC_7297 DSC_7299 DSC_7302 DSC_7303

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.