Rodzinny Festiwal Gier Planszowych

Witajcie!

Wszystkich sympatyków gier planszowych zapraszamy w sobotę 22 kwietnia do Klubu Sąsiedzkiego Wolskiego Centrum Kultury na ulicy Młynarskiej 35a, gdzie po raz kolejny spotkamy się by pograć w najlepsze gry planszowe.

Spotkanie potrwa od 12:00 do 16:00. Wstęp jest za darmo. Miejsca jest sporo, stoły są wygodne i dobrze oświetlone. Będzie mnóstwo atrakcji włącznie z turniejami i konkursami.

Nawet jeśli przyjdziecie sami, nie martwcie się – włączymy was do gry, wytłumaczymy zasady 😉 Spośród naszych gier wybierzemy te, których reguły można poznać w kilka minut.

Będą gry towarzyskie, logiczne, karciane, zręcznościowe – dla każdego coś miłego 🙂 Jeśli chcecie zagrać w jakąś konkretną grę – napiszcie do nas, jeśli będziemy mieli ją wśród swoich zasobów to weźmiemy ją ze sobą – spis dostępnych gier jest na stronie.

Wyspa Skye będzie Grą Dnia w ramach Ligi gier Planszowych
Gra Twardy Orzech do zgryzienia będzie Grą Dnia w ramach Ligi Gier Planszowych
Gra Twardy Orzech do zgryzienia będzie Grą Dnia w ramach Ligi Gier Planszowych

Podczas Festiwalu odbędzie się turniej w Tik Tak bum. Odświeżona wersja kultowej gry w nowej odsłonie graficznej, i z większą ilością kart. Dla pierwszych trzech osób – atrakcyjne nagrody, które ufundowała firma Piatnik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.