Nasza przygoda z Groolami zaczęła się w październiku 2015. Poznaliśmy się przy okazji festiwalu gier planszowych. Impreza tak im się spodobała, że zaprosili nas na spotkanie do siebie do lokalu na Mokotowie (ul.Willowa 9). Miejsce zachwyciło nas od samego początku. Jasne pomieszczenia, wygodne stoliki, które można dowolnie łączyć. Ich liczba również pozwala na jednoczesną grę około 30-40 osób.

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”groole lokal”]

Właściciele są miłośnikami planszówek o czym świadczy zawsze dostępna biblioteczka ich własnych gier. Dodatkowo, za każdą zostawioną grę w zamian dają danie z pieczonego ziemniaka. A te wyjątkowo smaczne. Tak reklamują je właściciele:

“Pomyśl teraz o pieczonym ziemniaku z ogniska…Czujesz ciepło, zapach, smak, wspominasz przygody w doborowym towarzystwie? Groole są takie jak to spotkanie przy ognisku, może nawet lepsze, ponieważ to my upieczemy ziemniaka dla Ciebie, za każdym razem, kiedy masz na niego ochotę. Smak ziemniaka zna każdy, ale ziemniak z Grooli powinien Cię zaskoczyć”.

Spotkania z grami planszowymi prowadzimy tu w każdą środę od 18 do 22. Jest to czas wszystkich miłośników planszówek. Dlatego właściciele zawsze rezerwują nam większość stolików. Do gry zapraszamy wszystkich chętnych- bez względu na wiek. Nawet jeśli przyjdziecie sami i nie znacie planszówek – nie obawiajcie się, wciągniemy was do gry, wytłumaczymy zasady. Gry planszowe są świetnym sposobem na przełamanie nieśmiałości i poznanie nowych osób. Gry, które przynosimy też są raczej dedykowane dla osób, które wkraczają w świat gier planszowych. Główna zasada to poznanie zasad w kilka minut. Po prostu wiemy, że dłuższe tłumaczenie reguł może czasem zniechęcić do grania. Nie znaczy to, że gry które przynosimy są proste a ich mechanika opiera się jedynie na losowości. Proponujemy zarówno gry logiczne, jak i zręcznościowe, są gry towarzyskie, ekonomiczne, rodzinne. Zawsze zabieramy też gry trochę trudniejsze dla zaawansowanych graczy. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. 

12087229_1612313019032339_6378381863789142014_o 

DCIM100MEDIA

DCIM100MEDIAtlo 30.03

 

Jak trafić do Grooli? Willowa 9 to krótka uliczka przy Puławskiej przy której jeżdżą tramwaje 4, 10, 13, 14, 15, 18 i 35. Willowa znajduje się pomiędzy przystankami Rakowiecka i Dworkowa.

Lokal na Willowej został zamknięty 14 maja. Przenieśliśmy się ze spotkaniami do… Grooli na ulicę Erazma Ciołka 11 na Woli.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.