Jesienne wydarzenie na Stadionie Narodowym ściągnęło prawie 7,5 tysiąca osób. Był to największy konwent gier planszowych w Polsce. Pojawiła się także nasza grupa, na dodatek byliśmy jednymi z wystawców wraz z wydzielonym dla nas miejscem. Uczestnictwo w takiej imprezie było dla nas nie tylko wielką satysfakcją i ogromną promocją naszej planszówkowej działalności, ale także wielką odpowiedzialnością. Plakaty reklamujące konwent wisiały w każdym zakątku Warszawy. A na nich widniało nasze logo 🙂 Z niecierpliwością oczekiwaliśmy początku tego wielkiego wydarzenia. Obserwowaliśmy jak stopniowo przybywa chętnych pragnących uczestniczyć w tak wielkim przedsięwzięciu. Dzień przed festiwalem przywieźliśmy swoje gry i rozstawiliśmy roll-up w sali nr 6 (SALA WARSZAWA), wśród szeregu pustych jeszcze stołów i krzeseł. Było jeszcze tak spokojnie…

Następnego dnia zaczęło się dosyć leniwie, ale już o 11 sala była wypełniona ludźmi. Grali wszyscy. Radosne śmiechy, okrzyki zwycięzców, uderzenia kostek o stół, burzliwe dyskusje – wszystko to sprawiało, że sala Warszawa żyła jakby swoim życiem.

<fotka z plakatem!>

Podczas całego dnia grania było mnóstwo konkursów i turniejów. Ostatecznie licznik osób odwiedzających tego dnia Stadion Narodowy zatrzymał się na liczbie 7220 bijąc o prawie 2 tysiące ubiegłoroczny poprzedni rekord!

[Best_Wordpress_Gallery id=”11″ gal_title=”planszówki na narodowym”]

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.