Zapraszamy na wieczór z planszówkami w House of Pool. Zadbamy o świetną zabawę, dobrą organizację i najlepsze tytuły na rynku.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w stałych godzinach 17-23.

Nawet jeśli przyjdziecie sami, nie martwcie się – włączymy was do gry, wytłumaczymy zasady 😉 Spośród naszych gier wybierzemy te, których reguły można poznać w kilka minut.

Będą gry towarzyskie, logiczne, karciane, zręcznościowe – dla każdego coś miłego 🙂 Jeśli chcecie zagrać w jakąś konkretną grę – napiszcie do nas, jeśli będziemy mieli ją wśród swoich zasobów to weźmiemy ją ze sobą.

Spis większości dostępnych gier jest na stronie:
www.fanigier.net/nasze-gry 

Uwaga! O godzinie 18-tej rozpoczynamy turniej w grę Twardy Orzech do zgryzienia. Zapisy na turniej trwają od 17-tej. Nie znacie zasad? – nie ma problemu, wytłumaczymy przed turniejem. Nagrodami w turnieju będą gry od wydawnictwa Nasza Księgarnia:

– Piranie!,  Wielka Ucieczka, Twardy Orzech do zgryzienia, Domek na drzewie

W ramach Ligi Gier Planszowych można zagrać w:

Najemnicy
Najemnicy będą ponownie Grą Dnia, dla tych którzy nie zdążyli zagrać ostatnio. Rozgrywka tylko w wersji dwuosobowej: zwycięzca otrzyma 3 pkt, przegrany 0.
Gejsze
Skoro mamy dzień z Naszą Księgarnią to w ramach Ligi Gier Planszowych punkty będzie można zdobyć w grę Gejsze 🙂 Punktacja: zwycięzca – 3 pkt, przegrany – 0 pkt.

 

Tajniacy
Przyszedł czas, żeby w ramach Ligi Gier Planszowych Grą Dnia została gra która na stołach ląduje na prawie każdym spotkaniu i niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Chodzi oczywiście o Tajniaków (REBEL.pl). Punktacja: przed rozgrywką w ramach Ligi należy zgłosić ile osób bierze udział i kto w jakiej jest drużynie. Punkty zdobywają tylko osoby ze zwycięskiej ekipy – po 2 pkt. Uwaga! Minimalna liczba graczy w rozgrywce to cztery osoby.

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku!

Wstęp jest oczywiście za darmo,
Do zobaczenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.