Rok 2XXX… Ziemia nie nadaje się już do zamieszkania, ale ludzkość znalazła nową planetę, którą można skolonizować!
Zbierz grupę naukowców i rozpocznijcie proces terraformowania Novej Ziemi. Wykonajcie odpowiednie misje i cele, by przystosować planetę do życia. Uważajcie jednak na klęski żywiołowe i upływający czas, które utrudnią wam zadanie.

Nova Ziemia to kooperacyjna i logiczna gra kafelkowa, w której zadaniem graczy będzie realizacja misji i celów polegających na zmienianiu układu planety tak, aby stworzyć wymagany rodzaj terenu. Każdy gracz w swoje turze będzie mógł przesuwać, obracać i odwracać kafelki planety, żeby wykonać dostępne misje. Po zaliczeniu misji gracz może realizować cele, których wykonanie daje zwycięstwo. Jeżeli tura zakończy się niepowodzeniem, gracze muszą liczyć się z konsekwencjami.

Nova Ziemia jak na grę w tak niewielkim opakowaniu daje ogrom możliwości. Poza trybem kooperacyjnym (w który można grać również solo!) zawiera tryb rywalizacyjny, a poziom trudności można dostosowywać wedle uznania. Świetna propozycja dla wszystkich fanów abstrakcyjnych gier logicznych, okraszona niebanalną tematyką w ciekawej oprawie graficznej.

Świetna propozycja dla wszystkich fanów abstrakcyjnych gier logicznych, okraszona niebanalną tematyką w ciekawej oprawie graficznej.

Jeżeli czytasz tę wiadomość, to znaczy, że bardzo chcemy, żebyś dołączył do naszego zespołu badawczego!

Zobacz rozwiązanie zagadek..