Liga Gier_tlo_3

To już trzecia edycja Ligi Gier Planszowych.

Jak to wygląda?

Na każdym organizowanym przez nas spotkaniu premiowane są 2-3 gry, zwane dalej GRAMI DNIA. Za udział w rozgrywce gracze będą otrzymywali punkty.

 20 osób z największą ich ilością pod koniec czerwca 2019 otrzyma nagrody.

O tym gdzie gramy, jakie tytuły będą brały udział w Lidze Gier, informacja pojawi się zarówno tu na stronie internetowej, naszym fan page’u jak i wydarzeniu.
Uwaga! Nawet jeśli przystąpisz do Ligi Gier pod koniec rozgrywek – masz szansę na wygraną! Z osób, które wezmą udział w GRZE DNIA przynajmniej raz w ciągu roku, wylosujemy z puli nagród dodatkowe gry planszowe.

Jak to działa?

Za zagranie w te tytuły przyznawane są punkty. 20 najlepszych graczy pod koniec czerwca otrzyma nagrody – gry planszowe

– Punktacja: Generalnie liczba punktów uzależniona jest od liczby graczy startujących w jednej rozgrywce. Maksymalnie w GRZE DNIA można zdobyć 7 punktów.
 W grach drużynowych odpowiednio mniej. O tym ile punktów można zdobyć w danej grze zawsze informujemy najpóźniej w dzień wydarzenia.

– Grając w Grę Dnia, punkty można zdobyć tylko raz.
– O ostatecznym przyznawaniu punktów zawsze decyduje sędzia – osoba prowadząca spotkanie.
– Osoby przystępujące do LIGI GIER otrzymują od organizatora KARTĘ GRACZA do zapisywania wyników.
– Osoby biorące udział w Lidze zobowiązane są do podanie Imienia i nazwiska, oraz adresu mailowego, który jest niezbędny do poinformowania uczestnika o wygranej.

– Osoby niepełnoletnie mogą przystąpić do Ligi Gier tylko za pisemną zgodą rodziców.
– Punkty zbierane przez graczy zapisywane są w specjalnym arkuszu osoby prowadzącej spotkanie.
– Przystąpienie do LIGI GIER jest bezpłatne. Do turnieju można przystąpić podczas dowolnego spotkania organizowanego przez grupę Fani Gier.
– Na koniec rozgrywek, gracze zaczynając od tego z największą ilością punktów mają prawo wyboru jednej gry z puli nagród ufundowanych przez partnerów projektu.
– Pamiętajcie, że wszystko jest w ramach zabawy. Nagrody są wartością dodaną za to, że macie ochotę stanąć do rywalizacji w różne gry planszowe, dlatego zastrzegamy prawo do zmian w regulaminie.