Lista nagród za trzecią edycję Ligi Gier Planszowych:

 

Z podanej niżej puli nagród, 20 graczy z największą liczbą punktów dostaje grę gwarantowaną (rozesłane zostaną formularze do wypełnienia). Wybór nagród będzie się odbywał wd. zajmowanej pozycji w Lidze. Po tym jak wszystkie te osoby wybiorą nagrodę, pierwsze trzy osoby będą miały prawo wybrać jeszcze raz jedną grę z pozostałych w puli.

Wszyscy gracze, którzy wzięli udział w trzeciej edycji Ligi Gier Planszowych wezmą udział także w losowaniu gier.

Dodatkowe nagrody przyznaje również główny sponsor rozgrywek – wydawnictwo Nasza Księgarnia. W tym przypadku także pierwsze trzy osoby, które zdobyły najwięcej punktów…w grach Naszej Księgarni dostaje w nagrodę grę planszową, a spośród innych graczy, którzy zagrali w gry Naszej Księgarni zostanie przeprowadzone losowanie trzech osób, które wezmą udział w turnieju “GRY O GRY”.

 

liga gier planszowych

Z powyższej puli po wybraniu gier przez graczy z pierwszej dwudziestki wybierzemy kolejną pulę gier, która weźmie udział w losowaniu wśród wszystkich, którzy choć raz zagrali w 3 edycji Ligi Gier Planszowych.

Rozdanie nagród nastąpi podczas Festiwalu Gier Planszowych, który odbędzie się 6 lipca 2019 w klubie Odessa w Warszawie.