Witajcie!

Dzięki wam przekroczyliśmy liczbę tysiąca polubień. My też się chcemy odwdzięczyć, więc przygotowaliśmy dla was prosty konkurs, w którym można wygrać grę planszową. A ponieważ już za tydzień mamy majówkę, to chcielibyśmy się dowiedzieć w jaką grę zagracie podczas tych paru dni wolnego. Wybór uzasadnijcie jednym zdaniem. Każda odpowiedź będzie brała udział w losowaniu nagród, którymi są:

Losie_wizualizacja raczki_zlaczki

Gra Między Wisłą a Kampinosem to rodzinna gra planszowa, która bawi i uczy. Uwaga! Ta gra to biały kruk pośród planszówek. Wydana przez “Stowarzyszenie między Wisłą a Kampinosem” przybliża najciekawsze miejsca terenów Puszczy Kampinoskiej i nie trafiła do ogólnej sprzedaży.

Z kolei gra Rączki Złączki to najnowsza gra wydawnictwa 2 Pionki. Jest to gra imprezowa, w której przeplata się zręczność i kooperacja!

Czekamy na wasze komentarze! :)))

 

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Fani Gier, we współpracy ze sklepem Venco.

2. Konkurs polega na napisaniu w komentarzu na Facebooku pod wpisem konkursowym odpowiedzi na pytanie: „Jaką grę zabierzesz ze sobą na majówkę? Uzasadnij jednym zdaniem.”

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Fani Gier oraz Venco na Facebooku.

4. Nagrodami są gry planszowe: Dwa egzemplarze gry: Między Wisłą a Kampinosem oraz egzemplarz gry Rączki Złączki.

5. Spośród wszystkich, którzy wezmą udział, wylosujemy trzy osoby. O wygranej poinformujemy na profilu Fani Gier na Facebooku.

5. Każda osoba biorąca udział w konkursie, może udzielić jednej odpowiedzi.

6. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu – wyłącznie do ogłoszenia wyników i przesłania nagród. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na stronach internetowych Fani gier i Venco.

7. Wysyłka dotyczy wyłącznie terenu Polski.

8. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 27.04.2016.

9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dn. 28.04.2016.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia zwycięzcy, swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: info@fanigier.net lub odebrać grę osobiście w sklepie stacjonarnym Venco (Ul. Podleśna 52, Warszawa).

11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.

 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.