W lutym 2019 nakładem wydawnictwa Foxgames ukaże się rewelacyjna gra Kingdomino! To jednak nie wszystko – pod Foxgames pod swoje skrzydła bierze cały królewski dwór! Równolegle z Kingdomino na rynek trafi również Queendomino oraz dodatek do obu tych gier – Kingdomino: Era gigantów. Wszystkie w polskiej wersji językowej, wszystkie w przystępnej cenie.

Co to oznacza dla was? Fani gry mogą spodziewać się czegoś ekstra! W przyszłym roku zorganizujemy turnieje do Mistrzostw Polski w Kingdomino!

Eliminacje trwać będą przez cały rok i podzielone będą na turnieje rangi Major (największe konwenty planszówkowe) oraz Minor (mniejsze konwenty i spotkania, turnieje w sklepach partnerskich). Łącznie Foxgames planuje zorganizować ok. 20 turniejów. Oprócz nagród rzeczowych zwycięzcy zdobędą przepustkę do udziału w wielkim finale Mistrzostw Polski, w którym do zdobycia będą atrakcyjne nagrody pieniężne. Więcej szczegółów wraz z regulaminem podamy w grudniu 2018.

Przypominamy, że Kingdomino to gra, która ma tysiące miłośników! Została wydana na całym świecie w 20 językach w ponad 700 tysiącach egzemplarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.