Lucky Duck Games

Lucky Duck Games ogłasza kontynuację planszowego „Kingdom
Rusha”. Nowa niezależna gra będzie zatytułowana Kingdom Rush:
Elemental Uprising.

Lucky Duck Games ogłosiło współpracę ze studiem Ironhide Game Studio, twórcami popularnego mobilnego „Kingdom Rusha” przy kontynuacji drugiej planszowej adaptacji:
Kingdom Rush: Elemental Uprising. Gra będzie wykorzystywać ten sam system kooperacyjnej rozgrywki, znany z bestsellerowego „Kingdom Rush: Rift in time” z nowymi bohaterami, scenariuszami i licznymi elementami rozgrywki.

kingdom rush

Gra będzie w angielskiej albo francuskiej wersji językowej z polską instrukcją dostępną do ściągnięcia w pdf.
Podobnie jak w „Rift in time” 1-4 graczy będzie atakować hordy za pomocą obrażeń o różnych kształtach, próbując zniszczyć wrogów i ochronić Królestwo. W „Elemental Uprising” gracze będą musieli dodatkowo zmierzyć się z istotami żywiołów, wybuchającymi wulkanami i cyklonami przecinającymi ścieżki. A to tylko niektóre z nowych wyzwań…
W obronie królestwa pomoże pięciu nowych bohaterów z unikalnymi mocami i specjalnymi zdolnościami. Bohaterowie z gier „Rift in Time” i „Elemental Uprising” będą ze sobą kompatybilni, co oznacza, że posiadacze obydwu gier i dodatków będą mieli do wyboru kilkanaście postaci. 

W trakcie gry będzie można ulepszać swoje wieże za pomocą Tower Mod Stickers – wielorazowych naklejek. Dzięki czemu gracze dostosują obronę do swojego stylu gry. Lucky Duck Games po raz pierwszy będzie prowadzić kampanię na Gamefound.com. To druga kampania na tej witrynie od czasu rozpoczęcia finansowania społecznościowego przy grze ISS Vanguard od Awaken Realms.

Jesteśmy pod wrażeniem wszystkich narzędzi stworzonych przez zespół Gamefound. Korzystamy z Gamefound jako pledge managera już od sześciu miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej platformy. Teraz gdy Gamefound uruchomiło także finansowanie społecznościowe, współpraca z nimi przy grze „Kingdom Rush: Elemental Rising” ma po prostu sens.

Az Drummond, Marketing Director w Lucky Duck Games.
lucky duck games

Pierwszy raz Lucky Duck Games będzie fundować grę na Gamefound. Jest to platforma stworzona przez Polaków, która ma szansę być poważną konkurencją dla Kickstartera.

https://gamefound.com/projects/draft/lsay0az391y5ugx0c17q2exj7te#/section/project-story

Kingdom_Rush2_01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.