6 lipca 2019 godz. 12:00 -22:00

Festiwal Gier Planszowych

Festiwal dla miłośników gier planszowych

Klub Odessa
ul. Kolejowa 8/10

godz. 12:00 – 22:00

Wstęp: 10 zł  /5 zł (dzieci i młodzież do 18 roku życia) 

Startujemy od godziny 12 i gramy do 22. Zapewniamy mnóstwo atrakcji: konkursy, turnieje, prezentacje gier premierowych. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku – nawet jeśli nie znacie gier planszowych – szybko wytłumaczymy zasady. 

Na stołach pojawi się ponad 300 różnych gier planszowych, które specjalnie dla was będą podzielone na kategorie (logiczne, towarzyskie, rodzinne, karciane, zręcznościowe). Jak zwykle będzie też kącik dla zaawansowanych graczy. W miarę przybywania osób będziemy zachęcali do bardziej integracyjnych rozgrywek, w których uczestniczyć może więcej graczy.

 

“Kiedy grasz, twoim celem jest wygrana.
Ale to nie wygrana jest najważniejsza lecz cel”

Wstęp na wydarzenie to jedyne 10 zł (osoba dorosła) i 5 zł (dzieci i młodzież do 18 roku życia). 
Każdy bilet będzie brał udział w losowaniu gier ufundowanych przez naszych sponsorów. Pamiętajcie o zabraniu dokumentu ze zdjęciem, będzie potrzebny przy wypożyczaniu gier.

Zaproście swoich znajomych i przygotujcie się na wspaniałą zabawę. Zobaczcie jak było ostatnim razem:

Piąta edycja:
https://www.facebook.com/events/1201540029879745/
Czwarta edycja:
https://www.facebook.com/events/170818779967175/

Informujemy, że podczas wydarzenia będą robione fotki żeby uchwycić wasze zmagania nad planszą 😉 

Do zobaczenia!

 

Turnieje:

Brain Box

O 13:00 rozpoczynamy turniejem dla dzieci w grę Brain Box od wydawnictwa Albi. W turnieju będą mogły wziąć dzieci w wieku 7-12 lat. 

Poprzez zabawę dzieci przyswajają wiedzę z różnych dziedzin:
świata, natury, matematyki.

 

Kingdomino

O 14-tej rozpoczyna się turniej w Kingdomino. Będą to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Polski. Na zwycięzców eliminacji czekają gry planszowe, a w Wielkim Finale nagrody pieniężne! Osoba, która zajmie pierwsze miejsce, będzie miała możliwość reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata w Paryżu.
Do turnieju zapisujemy maksymalnie 32 osoby. Można się zapiać bezpośrednio na Festiwalu, jednak aby mieć pewne miejsce prosimy o wysłanie maila na adres: info@fanigier.net wpisując w temacie “KINGDOMINO”.

 

Sabotażysta

Proste zasady, szybka rozgrywka i możliwość grania w dużym gronie, to tylko kilka zalet tej gry! Gracze podczas 3 rund w niełatwej walce z przeciwnościami będą wydobywać złoto, a role za każdym razem będą rozdzielane na nowo. Każdy poszukiwacz złota może okazać się sabotażystą. Chociaż gra jest pełna intryg i podstępów zdobywa wciąż nowych wielbicieli.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody!
– Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma grę BONK
– Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma grę Zwierzaki na pokład
– Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzyma grę Robot X  

 

 

Ale Cyrk

O 19-tej rozpoczyna się turniej w grę Ale Cyrk (wydawnictwo Granna). 
Zadaniem graczy jest zaprezentowanie skomplikowanych układów akrobatycznych. Aby tego dokonać, muszą oni układać drewniane klocki z postaciami akrobatów jeden na drugim. Każdy z układów jest zapisany na kartach.

 

 

Karak

W grze każdy gracz prowadzi przez labirynt, znajdujący się w podziemiach tytułowego zamku, jednego z sześciu śmiałków. Kafelek po kafelku, gracze odkrywają labirynt, spotykają w nim potwory, z którymi muszą walczyć, zdobywają wyposażenie i zaklęcia, które mogą wykorzystać do tego, aby stać się silniejszymi, a przede wszystkim zbierają skarby, których znalezienie zapewni im bogactwo. Zwycięzcą, a zarazem prawdziwym czempionem Karaku, zostaje gracz posiadający najwięcej skarbów. Gra bogato wyposażona i pięknie ilustrowana. 

 

Nagrody za 3 edycję Ligi Gier Planszowych

liga gier planszowych
miejsce wydarzenia
Odessa Klub

ul. Kolejowa 8/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.