Zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach do Mistrzostw Polski w Wizard (wydawnictwo G3 – wydawnictwo gier planszowych).

Wizard to pełna magii gra starożytnych o prostych zasadach.
Adepci sztuk magicznych od lat próbują opanować sztukę przewidywania przyszłości. W słynnej szkole magii w Stonehenge używano do tego celu właśnie gry Wizard. Z upływem lat gra zyskała popularność wśród rzemieślników, rolników i żołnierzy, którzy traktowali ją jak zwykłą grę karcianą. Dopiero kiedy Hensch Stone odkrył pod obeliskami Stonehenge prastare manuskrypty prawda ujrzała światło dzienne.
Dziś każdy może wcielić się w adepta magii i spróbować przewidywać przyszłość grając w tę niezwykle wciągającą grę. Jednak czy każdy odkryje w sobie dar przewidywania przyszłości?

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne NAGRODY!
– Osoba, która zajęła pierwsze miejsce otrzymuje grę BONK.
– Osoba, która zajęła drugie miejsce otrzymuje grę Othello.
– Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzymuje grę Cut the Rope.

Turniej odbędzie się w trakcie cyklicznego spotkania w “Planszówki w Break 147 na Zamienieckiej”. Samo spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.
Żeby turniej się odbył udział musi wziąć minimum 10 osób.

Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach jest wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego opublikowanego na stronie internetowej Organizatora http://mistrzostwa.wizard-gra.pl/ oraz stawienie się w wyznaczonym terminie i miejscu, najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju eliminacyjnego czyli o 18:30 – start turnieju o 19:00/

GDZIE?
>>> Break 147 ul. Zamieniecka 80 (Warszawa Grochów)

KIEDY?
>>> wtorek, 25 września godz. 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.