Kliknij w obrazek i dołącz do wydarzenia na facebooku!

Zaczynamy spotkania w nowym miejscu! W co drugi czwartek będzie można z nami zagrać w najlepsze gry planszowe w lokalu Labour, który mieści się na ulicy Tamka 49. Dosłownie parę minut od metra Uniwersytet.

Obecnie wiele punktów gastronomicznych i restauracji umożliwia klientom korzystanie z gier planszowych. Te leżą zazwyczaj na regałach lub parapetach. Czy spotkania z grami planszowymi mają szansę zaistnieć w kolejnym warszawskim lokalu?

Tak, ponieważ w Labour jest inaczej. Tu wydarzenia kulturalne odbywają się co 2-3 dni. Są wieczorki z muzyką na żywo, szkolenia czy spotkania podróżników. Intencją właścicieli jest wyjście do gościa z propozycją miłego spędzenia czasu. Wydarzenia w Labour mają swoich prowadzących. Od 19 stycznia pojawią się spotkania z planszówkami, które poprowadzi nasza grupa.

Zobaczcie jak prezentuje się Labour:

Zapraszamy zatem wszystkich miłośników gier na wspólne spotkania. Zapraszamy też tych, którzy planszówek jeszcze nie znają. Pokażemy, wytłumaczymy zasady, zaprosimy do wspólnej gry. Spośród naszych gier wybierzemy te, których reguły można poznać w kilka minut. Będą gry towarzyskie, logiczne, karciane, zręcznościowe. Jeśli chcecie zagrać w jakąś konkretną grę – napiszcie do nas, jeśli będziemy mieli ją wśród swoich zasobów to weźmiemy ją ze sobą.

Mamy nadzieję, że miejsce w którym odbędą się planszówki spodoba się wam równie mocno co nam. Bardzo ciekawa przestrzeń, składająca się z trzech pomieszczeń, pozwala zarówno na integrację w większej grupie, jak i na grę w mniejszym gronie:

Labour Cafe & co – working

Tamka 49, 00-355 Warszawa

Najbliższe, szóste spotkanie odbędzie się w

czwartek, 30 marca godz. 18:00-21:30

Zapraszamy!

Wstęp Wolny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.