Arkana Miłości to najpopularniejsza w Polsce gra karciana dla par oraz osób, które dopiero się poznają i chciałyby od siebie czegoś więcej…

 

Arkana Miłości to naprawdę rewelacyjna pozycja i śmiem twierdzić, że obecnie najlepsza w tym gatunku na naszym rynku.” Board Times

Odpowiedzialne za grę wydawnictwo Let’s Play wydaje nową część, w której wprowadzonych jest wiele zmian w porównaniu do innych części. Razem wzięte tworzą zupełnie nową edycję. W tym roku wypada 10-lecie istnienia marki “Arkana Miłości” na rynku.

Let's Play

W związku z tym na portalu wspieram.to została odpalona kampania, w której można kupić Arkana miłości:

https://wspieram.to/arkanamilosci3?pokaz_projekt=1

Gra składa się z trzech talii:

Talii romantycznej – pomaga przełamać nieśmiałość oraz wprowadzać urozmaicenia w sypialni. Sprawia, że życie intymne stanie się jeszcze bardziej ekscytujące i pełne uczuć! (talia romantyczna to nowa odsłona gry “Arkana miłości: Talia podstawowa”).

Talii namiętnej – to idealna okazja, aby podkręcić temperaturę do maksimum. Dzięki niej można otworzyć się na nowe doznania oraz wzmocnić więź, oddając się namiętnym pieszczotom! (talia namiętna to nowa odsłona gry “Arkana miłości: Kochankowie”, która została całkowicie przebudowana w talię zawierającą 55 kart).

Talii pikantnej – jest idealna dla tych, którzy szukają mocniejszych wrażeń. Pozwala realizować fantazje związane z drapieżną dominacją i podniecającą uległością a także wykorzystać zmysłowe gadżety. Ta gra rozpala ukryte żądze i namiętności! (talia pikantna to nowa odsłona gry “Arkana miłości: Dominacja”).

Gry są już w druku a wspierający otrzymają je w II połowie października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.