Liga Gier Planszowych

 


 

Sprawdź aktualne wyniki:

 

Sprawdź gdzie odbędą się najbliższe rozgrywki:

 

Wpadliśmy na pomysł nagrodzenia tych, którzy przychodzą co jakiś czas na nasze spotkania. Tak powstała Liga Gier Planszowych.

Za zagranie w te tytuły przyznawane są punkty. Gracze z największą ilością punktów na koniec roku, otrzymają nagrody – gry planszowe.

Miejsca, w których będą się odbywały spotkania w ramach Ligi Gier Planszowych:

House of Pool, Marynarska 13, Warszawa

Groole, Erazma Ciołka 11 Warszawa

Groole, Erazma Ciołka 11

Local, Rejtana 14, Warszawa

Local, Rejtana 14, Warszawa

 

Labour, Tamka 49, Warszawa

Labour, Tamka 49, Warszawa

 

Dwa Jelonki, Powstańców Śląskich 44

Wolski Ośrodek Kultury, Młynarska 35a, Warszawa

Wolski Ośrodek Kultury, Młynarska 35a, Warszawa

 

Partnerzy:

Jak to wygląda?

Na każdym organizowanym przez nas spotkaniu premiowane są 2-3 gry, zwane dalej GRAMI DNIA. Za udział w rozgrywce gracze będą otrzymywali punkty. Osoby z największą ich ilością na koniec roku otrzymają nagrody.

O tym gdzie gramy, jakie tytuły będą brały udział w Lidze Gier, informacja pojawi się zarówno tu na stronie internetowej, naszym fan page’u jak i wydarzeniu.
Uwaga! Nawet jeśli przystąpisz do Ligi Gier w grudniu – masz szansę na wygraną! Z osób, które wezmą udział w GRZE DNIA przynajmniej raz w ciągu roku wylosujemy z puli nagród dodatkowe gry planszowe.

 

 

Liga Gier Planszowych

 

 

 


REGULAMIN

– Punktacja: Generalnie liczba punktów uzależniona jest od liczby graczy startujących w jednej rozgrywce. Maksymalnie w GRZE DNIA można zdobyć 5 punktów. W grach drużynowych odpowiednio mniej. O tym ile punktów można zdobyć w danej grze zawsze jest informacja przynajmniej dzień przed wydarzeniem.
– Grając w Grę Dnia, punkty można zdobyć tylko raz.
– O ostatecznym przyznawaniu punktów zawsze decyduje sędzia – osoba prowadząca spotkanie.
– Osoby przystępujące do LIGI GIER otrzymują od organizatora KARTĘ GRACZA do zapisywania wyników.
– Osoby biorące udział w Lidze zobowiązane są do podanie Imienia i nazwiska, oraz adresu mailowego, który jest niezbędny do poinformowania uczestnika o wygranej.

– Osoby niepełnoletnie mogą przystąpić do Ligi Gier tylko za pisemną zgodą rodziców.
– Punkty zbierane przez graczy zapisywane są w specjalnym arkuszu osoby prowadzącej spotkanie.
– Przystąpienie do LIGI GIER jest bezpłatne. Do turnieju można przystąpić podczas dowolnego spotkania organizowanego przez grupę Fani Gier.
– Na koniec roku, gracze zaczynając od tego z największą ilością punktów mają prawo wyboru jednej gry z puli nagród ufundowanych przez partnerów projektu.
– Zasady są bardzo ogólne, i regulamin w razie potrzeby będzie doprecyzowany. Pamiętajcie, że wszystko jest w ramach zabawy. Nagrody są wartością dodaną za to, że macie ochotę stanąć do rywalizacji w różne gry planszowe, dlatego zastrzegamy prawo do zmian w regulaminie.