Liga Gier Planszowych

 

Liga Gier Planszowych


 

Sprawdź aktualne wyniki:

 

Nagrody:

 

Sprawdź gdzie odbędą się najbliższe rozgrywki:

 

Wpadliśmy na pomysł nagrodzenia tych, którzy przychodzą co jakiś czas na nasze spotkania. Tak powstała Liga Gier Planszowych.

Za zagranie w te tytuły przyznawane są punkty. Gracze (10-20 osób w zależności od zainteresowania rozgrywkami) z największą ilością punktów na koniec roku, otrzymają nagrody – gry planszowe.

Miejsca, w których będą się odbywały / odbyły spotkania w ramach Ligi Gier Planszowych:

Local, Rejtana 14, Warszawa

Local, Rejtana 14, Warszawa

Wolski Ośrodek Kultury, Młynarska 35a, Warszawa

Wolski Ośrodek Kultury, Młynarska 35a, Warszawa

 

Partnerzy:

 

Jak to wygląda?

Na każdym organizowanym przez nas spotkaniu premiowane są 2-3 gry, zwane dalej GRAMI DNIA. Za udział w rozgrywce gracze będą otrzymywali punkty. 10-20 osób z największą ich ilością na koniec roku otrzyma nagrody.

O tym gdzie gramy, jakie tytuły będą brały udział w Lidze Gier, informacja pojawi się zarówno tu na stronie internetowej, naszym fan page’u jak i wydarzeniu.
Uwaga! Nawet jeśli przystąpisz do Ligi Gier w grudniu – masz szansę na wygraną! Z osób, które wezmą udział w GRZE DNIA przynajmniej raz w ciągu roku wylosujemy z puli nagród dodatkowe gry planszowe.

 

 

Liga Gier Planszowych

 

 

 


Regulamin turnieju Liga Gier Planszowych

– Punktacja: Generalnie liczba punktów uzależniona jest od liczby graczy startujących w jednej rozgrywce. Maksymalnie w GRZE DNIA można zdobyć 5 punktów. W grach drużynowych odpowiednio mniej. O tym ile punktów można zdobyć w danej grze zawsze jest informacja przynajmniej dzień przed wydarzeniem.
– Grając w Grę Dnia, punkty można zdobyć tylko raz.
– O ostatecznym przyznawaniu punktów zawsze decyduje sędzia – osoba prowadząca spotkanie.
– Osoby przystępujące do LIGI GIER otrzymują od organizatora KARTĘ GRACZA do zapisywania wyników.
– Osoby biorące udział w Lidze zobowiązane są do podanie Imienia i nazwiska, oraz adresu mailowego, który jest niezbędny do poinformowania uczestnika o wygranej.

– Osoby niepełnoletnie mogą przystąpić do Ligi Gier tylko za pisemną zgodą rodziców.
– Punkty zbierane przez graczy zapisywane są w specjalnym arkuszu osoby prowadzącej spotkanie.
– Przystąpienie do LIGI GIER jest bezpłatne. Do turnieju można przystąpić podczas dowolnego spotkania organizowanego przez grupę Fani Gier.
– Na koniec rozgrywek, gracze zaczynając od tego z największą ilością punktów mają prawo wyboru jednej gry z puli nagród ufundowanych przez partnerów projektu.
– Pamiętajcie, że wszystko jest w ramach zabawy. Nagrody są wartością dodaną za to, że macie ochotę stanąć do rywalizacji w różne gry planszowe, dlatego zastrzegamy prawo do zmian w regulaminie.