Na zagramw.to wystartowała kolejna kampania gry w klimacie Wikingów.
Jeśli lubicie gry o wikingach lub jesteście fanami serialu to jest to gra dla was! Gra dostała nagrodę dla najlepszej gry wojennej BoardGameGeek!

Jest rok 878. Przez ostatnie 75 lat Wikingowie najeżdżają i terroryzują wybrzeża Anglii szybkimi i precyzyjnymi atakami. Wieści o zdobytych skarbach szybko rozprzestrzeniają się po krajach północy, kolejne rzesze wojowników szukających chwały i bogactwa marzą o najazdach na Anglię. Podzielone królestwa angielskie nie są gotowe na ten atak. Wikingowie nadchodzą!

Jest to asymetryczna gra wojenna z mechaniką territory control. W jednej ze stron jesteś Wikingami najeżdżający Anglię, a z drugiej arystokratami angielskimi, którzy próbują powstrzymać atak. Gracze każdej strony współpracują ze sobą, aby koordynować swoje strategie. Anglicy rozpoczynają grę kontrolując całą Anglię, do momentu aż Wikingowie atakują z morza, by uderzyć głęboko w terytorium wyspy! Gracze decydują, kiedy zakończyć grę, wzywając do podpisania Traktatu Wedmore. Drużyna kontrolująca większą ilość miast wygrywa grę.

Chcesz wesprzeć kampanię? Wejdź na
https://zagramw.to/878-wikingowie-inwazja-na-anglie

Zawartość gry podstawowej wersji gry: