Na wspieram.to wystartowała kampania gry Gryzdanie.

UDA ŁOSIE to towarzyska gra, w której odkrywając kolejno karty wszyscy gracze muszą jak najszybciej wykonać daną czynność – wykrzyknięcie danego słowa, lub gest. Przede wszystkim liczy się jak najszybsze zapamiętanie poleceń przypisanych do kart, ale też refleks i spostrzegawczość. Gra doskonale sprawdzi się na wieczór z przyjaciółmi, lub… jako sposób na poznanie nowych znajomych! Natomiast dla dzieci gra będzie nie tylko sposobem na wesołe spędzenie czasu, ale też pozwoli ćwiczyć koncentrację, koordynację ruchową i spostrzegawczość.

Mieliśmy okazję poznać tę grę jeszcze przedpremierowo gdy odwiedziła nas autorka podczas spotkania w Break 147. I wiecie co? Świetnie się bawiliśmy! Dalia ma fajne poczucie humoru a jej rysunki są fenomenalne.

Dalia podczas spotkania w Break 147

Zobaczcie jak wygląda gra 🙂

Gra może trwać 15-20 minut, ale może też być ciągnącą się nawet ponad godzinę emocjonującą rozgrywką! Wszystko zależy od… ludzi, którzy w nią grają!

Przewidzianych jest kilka wariantów gry: alternatywne polecenia, wariant dwuosobowy, a nawet wersja rozgrywki dla graczy zaprawionych w boju! Wszystko po to, aby gra nie mogła szybko się znudzić! 🙂  

 

gryzdanie

Jeśli chcecie pomóc Dalii w wydaniu gry zachęcamy do wsparcia:

https://wspieram.to/gryzdanie